• 0536 813 99 33
 • destek@n1-soft.com
 • Workcube Catalyst
  Dijital dönüşümünüzü başarmanız için stratejik,
  taktik ve operasyonel düzeyde bilgi,
  araçlar ve güvenilir yol arkadaşlığı
  Ve Daha Fazlası!
  Image 1
 • Smart Service Mobil App
  Android - Ios Mobil Uygulamalar
  Saha teknik servis personeli İçin %100 Workcube Catalyst üzerinde koşan
  Android uygulaması. Cepte, tablette.
  Ve Daha Fazla..!
  Image 1
 • Image 2
  W3 Saha Mobil App
  Android Saha Satış Aplikasyon.
  Sahada çalışan satış ve pazarlama ekiplerinizin verimliliğini ve
  performansını kat kat arttırın.
  Ve daha fazası!
 • N1POS Retail
  Perakende Satış Uygulaması
  N1POS %100 Workcube ERP ve CRM ile bütünleşik çalışır.
  Barkod ve QR Kod ile hızlı satış yapmayı sağlar. E-Arşiv ve E-Faturayı otomatik keser.
  Ve Daha Fazlası...!
  Image 2
Yazılım Geliştirme

Müşteri talepleri doğrultusunda ihtiyaca uygun yeni geliştirmeler ve arayüz tasarım hizmeti verilmektedir.

Web Entegrasyon

N1-Soft, işletmenizdeki ihtiyaçlara göre başta SMS, kargo, depo ve araç takip sistemleri olmak üzere 3.parti yazılım entegrasyonlarını hızlı ve kolayca gerçekleştirir.

Call Center & Destek

N1-Soft,Hizmet sunduğu uygulamalarla ilgili olarak,kullanı yardımı,yeni iş taleplerinin yönetilmesi ve hatalar için kullanıcılara web,telefon ve e-posta yoluyla hizmet sunar.

N1-Soft - Profesyonel Yazılım Çözümleri Sunar

Workcube Ürünler

Bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir; ERP+CRM+HR+ SCM+ Project Management+CMS+ LMS+Performans Management+ B2B+B2C.

Smart Service, Android üzerinde çalışan uygulanması, uyarlanması ve öğrenilmesi basit bir mobil teknik servis yönetimi uygulamasıdır. Sahada çalışan tüm teknik servis ekibinizin faaliyetlerinin takibi için kullanılabilecek esnek bir uygulamadır. Smart Service sahadaki teknik servis çalışanlarınızın gün içerisinde yaptıkları servis faaliyetlerinin, mobil cihazlar üzerindeki formlar yardımıyla toplanması ve anlık olarak merkezdeki bilgi sisteminize aktarır.

Read more

W3 Mobil saha satış uygulaması, işletmelerin satış, pazarlama, teslimat gibi görevlerle sahada aktif olarak çalışan personelleri için stok ve sipariş kontrolü, hızlı satış ve hizmet verme, doğru ürünü doğru noktaya teslim etme gibi pek çokfonksiyon ve özellik sunar. Online mobil saha satış çözümü sayesinde, sahadaki personel ile merkez arasındaki veri alışverişi mobil cihazlar üzerinden anlık olarak yapılabilir. Özellikle dağıtım kanalında, işletmelerin, sipariş toplama ve satış işlemlerine büyük bir hız ve doğruluk katan uygulama; doğru stok takibi, büyüyen satış miktarları, araç ve personel tasarrufu, ayrıntılı raporlama gibi faydaları sayesinde kendisine yapılan yatırımı işletmelere en kısa sürede geri kazandırır. Uygulama, Workcube ile online ve offline haberleşen program içermektedir ve bu sayede sahada yapılan işlemler GPRS, 3G,4G, Wi-Fi vasıtası ile direkt veri havuzunuza aktarılabilir

N1Pos mağazacılık uygulaması kasada hizmet veren görevlilerin dokunmatik PC Pos ekranları üzerinden ürün, fiyat, stok, satış, fatura ve müşteri yönetimi işlemlerine hızlı ve kolay ulaşabilmesini ve işlem yapabilmesini olanaklı kılıyor. Merkez ile mağazalar arasında tam bir konsolidasyon sağlayan Workcube Shop mağazanın satış, karlılık, lojistik ve performans takiplerinin yapılabileceği dinamik bir raporlama sistemini de beraberinde getiriyor.

Trust fund seitan letterpress, keytar raw denim keffiyeh etsy art party before they sold out master cleanse gluten-free squid scenester freegan cosby sweater. Fanny pack portland seitan DIY, art party locavore wolf cliche high life echo park Austin. Cred vinyl keffiyeh DIY salvia PBR, banh mi before they sold out farm-to-table VHS viral locavore cosby sweater. Lomo wolf viral, mustache readymade thundercats keffiyeh craft beer marfa ethical. Wolf salvia freegan, sartorial keffiyeh echo park vegan.

Yazılım İhtiyaçların Tesbit Edilmesi

N1-Soft,sizi dinleyerek yazılım ihtiyaçlarınızı tespit eder

Analiz

N1-Soft,Kodlama öncesinde analizlerle işinize yön verir.

Yazılım Geliştirme ve Kodlama

N1-Soft,yapılan analizlere en hızlı,en kısa zamanda termine uygun kodlama yapar.

Our Clients

Lorem dipsum folor margade sitede lametep eiusmod psumquis dolore.